Bacau.urazone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Onu^ = admin neserios ?

4 participanți

In jos

Onu^ = admin neserios ? Empty Onu^ = admin neserios ?

Mesaj  razor Vin Noi 14, 2008 2:44 pm

Nici nu stiu de ce postez .. sunt satul de faze dinastea cand un admin se crede zmeu pe server ! exemplu cazul lui Onu^ :
Am intrat pe serv cu nick`ul Razor si pe server mai era un player cu numele : Raz0r ... in fine ..e o lunga poveste ca ala s`a luat la cearta cu mine ca sa`mi schimb numele,ca el e proprietarul de drept al acestui nume,ca joaca de zeci de ani cu numele asta... acu a intervenit Onu^ si mi`a dat Llama ...apoi kick... Eu zic ca ar trebui sa se controleze cu astfel de reactii infantile... ca nu rezolva nimik... si asa nu prea este populat serveru.Treaba unui admin e sa controleze jocu in asa fel incat sa nu intre codati si sa mentina o consecutivitate pe server a hartilor .Nu cer stergerea adminului dar o atentionare verbala ar fi potrivita. Mersi mult !

Va Rog sa tratati cu seriozitate aceasta problema !


14.11.2008 Razor


Stafului de administrare a serverului bacau.gameszone.ro !

razor
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/11/2008

Sus In jos

Onu^ = admin neserios ? Empty Re: Onu^ = admin neserios ?

Mesaj  LiliPoate Vin Noi 14, 2008 3:02 pm

... am sa vb cu dune si o sa ne gandim daca onu a reactionat impotriva regulilor si a bunului simt..si o sa luam o decizie.
LiliPoate
LiliPoate
WebMaster
WebMaster

masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 38
Location : Etiopia
Data de inscriere : 10/11/2007

https://csbacau.all-up.com

Sus In jos

Onu^ = admin neserios ? Empty Re: Onu^ = admin neserios ?

Mesaj  StR8 x Vin Noi 14, 2008 3:57 pm

razor a scris:Nici nu stiu de ce postez .. sunt satul de faze dinastea cand un admin se crede zmeu pe server ! exemplu cazul lui Onu^ :
Am intrat pe serv cu nick`ul Razor si pe server mai era un player cu numele : Raz0r ... in fine ..e o lunga poveste ca ala s`a luat la cearta cu mine ca sa`mi schimb numele,ca el e proprietarul de drept al acestui nume,ca joaca de zeci de ani cu numele asta... acu a intervenit Onu^ si mi`a dat Llama ...apoi kick... Eu zic ca ar trebui sa se controleze cu astfel de reactii infantile... ca nu rezolva nimik... si asa nu prea este populat serveru.Treaba unui admin e sa controleze jocu in asa fel incat sa nu intre codati si sa mentina o consecutivitate pe server a hartilor .Nu cer stergerea adminului dar o atentionare verbala ar fi potrivita. Mersi mult !

Va Rog sa tratati cu seriozitate aceasta problema !


14.11.2008 Razor


Stafului de administrare a serverului bacau.gameszone.ro !

ce am facut nu stiu Neutral lili ti-am sp si varianta mea

si man putea-i sa vb frumos cu mine , nu sa chemi pe mimi sa ma injure si sa`mi dea ban nu asa era normal da u ai inceput tare !!

StR8 x
Incepator
Incepator

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 13/11/2008

Sus In jos

Onu^ = admin neserios ? Empty Re: Onu^ = admin neserios ?

Mesaj  duNe Vin Noi 14, 2008 5:49 pm

Problema a fost incheiata!
am discutat k ONU
la urmatoarea abatare...ii va fi scos adminul.
topicul se va inchide in 2 zile..
bft
duNe
duNe
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 20/10/2008

Sus In jos

Onu^ = admin neserios ? Empty Re: Onu^ = admin neserios ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum